Szkolenia

Chcesz otworzyć swój zespół na employer branding i nowoczesne rozwiązania rekrutacyjne? Szukasz inspiracji do nowych aktywności online i offline? A może już działasz aktywnie jako pracodawca i chcesz zwiększyć swoją wiedzę z wybranych obszarów? Skorzystaj z lekkich, jasnych i lotnych rozwiązań Lightness!

Już dziś zamów zamknięte szkolenie modułowe lub weź udział w indywidualnych konsultacjach warsztatowych!

 

Zamknięte szkolenia modułowe są idealne dla dużych zespołów (od 3 do około 12 osób w grupie). Dopasowujemy je do potrzeb każdego zespołu, materiał dzielimy na niezależne moduły i możemy je zrealizować zarówno w siedzibie Klienta, jak i poza nią (np. podczas firmowego wyjazdu integracyjnego). Również czas trwania dopasowujemy ściśle do dostępności Twoich ludzi – możemy przeprowadzić zarówno szkolenia całodniowe, jak i kilkugodzinne.

 

Konsultacje warsztatowe to świetne rozwiązanie dla osób indywidualnych i małych zespołów (maks. 2 osoby), które zamiast szkoleń otwartych wolą efektywną pracę z trenerem dostępnym tylko dla nich. Jest to możliwe dzięki bezpośrednim spotkaniom lub rozmowom via Skype, w czasie których pracujemy warsztatowo i realizujemy indywidualne programy szkoleniowe.

 

Jakie tematy szkoleń realizujemy:

Specjalizujemy się w 3 głównych obszarach: employer branding, social recruiting oraz personal branding i żyjemy nimi na co dzień! W praktyce oznacza to, że masz u nas dostęp do niezliczonej liczby szkoleń specjalistycznych, realizowanych z energią, humorem i na najwyższym poziomie merytorycznym.

 

Przykładowe programy szkoleń, które oferujemy:

Jakich efektów możesz się spodziewać:

Prowadzimy szkolenia nie dla samej idei, tylko po to, by dostarczyć Ci niezbędne wzorce oraz wypracować konkretne rozwiązania i „action plan” do zastosowania od już. Dlatego przed każdym spotkaniem warsztatowym rozmawiamy szczegółowo o Twojej obecnej sytuacji jako pracodawcy, specyfice zespołu i oczekiwanych efektach. Dzięki temu masz pewność, że osiągniesz takie rezultaty, na jakich Ci najbardziej zależy.

 

Sprawdź, co o efektach współpracy z Lightness mówią nasi Klienci

Zanteresowany/-a? Daj znać już dziś!

Zadzwoń:  +48  505 813 689

Napisz:       zyta@lightness.pl