Mamy już za sobą 123 dni w nowym składzie!

Wszystko zaczęło się 1 marca…

1 marca 2016 r. puściliśmy w świat informację, że od tej pory my – czyli Zyta Machnicka, Jacek Krajewski i Kasia Borowicz – łączymy siły i działamy na cały etat pod wspólną marką Lightness. Wieść ta spotkała się z fantastycznym odbiorem branży HR & EB i choć pojawiła się tylko na Facebooku, LinkedIn i Twitterze, dotarła bez żadnej dodatkowej promocji do ponad 20 000 osób!


Właśnie nam minęły 123 dni wspólnych działań

I nie tylko nadal tu jesteśmy i działamy wspólnie, ale otwieramy też naszego firmowego bloga! Chcemy być jeszcze bliżej naszych odbiorców – Czytelników, Klientów, Przedstawicieli Mediów oraz wszystkich tych, których interesują działania z zakresu EB i personal brandingu – i podzielić się z Wami wynikami naszej codziennej pracy.

Z tego miejsca raz jeszcze dziękujemy wszystkim osobom, które nam kibicowały i robią to nadal. Dobrze jest wiedzieć, że nasza wizja zmieniania rynku pracy na lepsze, ma w Was tak wspaniałe wsparcie.

A na dokładkę mamy dla Was infografikę z podsumowaniem tego, co się u nas działo przez te 4 wspólne miesiące. A było tego “trochę”!

lightness infografika