Zamknięte warsztaty eksperckie

Chcesz otworzyć swoich pracowników i managerów na employer branding i zainspirować do nowych działań? Musisz w niemal ekspresowym tempie wypracować kluczowe elementy strategii EB? A może chcesz zwiększyć swoją wiedzę z wybranych obszarów (np. candidate & employee experience, EB w social media, skuteczne materiały rekrutacyjne czy efektywny personal branding zespołu HR)? Skorzystaj z lekkich, jasnych i lotnych rozwiązań Lightness!

Już dziś zamów zamknięte warsztaty modułowe lub weź udział w indywidualnych konsultacjach warsztatowych!

Zamknięte szkolenie modułowe – jest idealne dla dużych zespołów (od 3 do około 12 osób w grupie). Dopasowujemy je do potrzeb każdego zespołu, materiał dzielimy na niezależne moduły i możemy je zrealizować zarówno:

 • offline czyli w siedzibie Klienta, jak i w innym wskazanym miejscu (np. podczas firmowego wyjazdu integracyjnego, w wynajętej sali szkoleniowej)
 • online czyli zdalnie za pomocą wybranej platformy e-learningowej (np. Skype, Zoom, G Suite).

Również czas trwania dopasowujemy ściśle do dostępności Twoich ludzi – możemy przeprowadzić zarówno szkolenia całodniowe, jak i kilkugodzinne.

Konsultacje warsztatowe to świetne rozwiązanie dla osób indywidualnych i małych zespołów (maks. 2 osoby), które zamiast warsztatów otwartych wolą efektywną pracę z trenerem dostępnym tylko dla nich. Konsultacje prowadzimy offline (bezpośrednie spotkania) lub online (rozmowa np. za pomocą narzędzi typu Skype), a w ich czasie pracujemy warsztatowo i realizujemy indywidualne programy warsztatowe.

Jakie tematy warsztatów realizujemy:

Specjalizujemy się w spotkaniach warsztatowych, które ekspresowo otwierają zespoły na employer branding, doprowadzają je do unikatowych strategii działania i inspirują. Uwielbiamy też spotkania, podczas których metodyką design thinking analizujemy konkretne materiały i procesy: rekrutacje zewnętrzne i wewnętrzne, onboarding, komunikację wewnętrzną etc. 

W praktyce oznacza to, że masz u nas dostęp do konkretnych i dopasowanych do Twoich potrzeb warsztatów eksperckich, realizowanych z energią, humorem i na najwyższym poziomie merytorycznym.

Przykładowe zagadnienia, które poruszamy w ramach naszych spotkań warsztatowych:

 • strategiczny employer branding
 • kultura doceniania i feedbacku
 • content marketing w employer brandingu
 • candidate & employee experience w praktyce
 • employer branding w agencji zatrudnienia
 • employer branding w usługach agencji PR/interaktywnej
 • employer branding w social media
 • skuteczne materiały rekrutacyjne
 • personal branding dla HR/rekruterów wewnątrz i na zewnątrz organizacji
 • customer experience w branży HR / skuteczna sprzedaż usług HR

Jakich efektów możesz się spodziewać:

Prowadzimy szkolenia nie dla samej idei, tylko po to, by dostarczyć Ci niezbędne wzorce oraz wypracować konkretne rozwiązania i „action plan” do zastosowania od już. Dlatego przed każdym spotkaniem warsztatowym rozmawiamy szczegółowo o Twojej obecnej sytuacji jako pracodawcy, specyfice zespołu i oczekiwanych efektach. Dzięki temu masz pewność, że osiągniesz takie rezultaty, na jakich Ci najbardziej zależy.

Sprawdź, co o efektach współpracy z Lightness mówią nasi Klienci

Zanteresowany/-a? Daj znać już dziś!

Zadzwoń:  +48  505 813 689

Napisz:       zyta@lightness.pl